Oferta Transport vip me fugon Mencedes Benc, Fugona me qera per evenimente, Fugona me qera per evente, Fugona me qera per vipa Transport VIP me Mini Van, Rental Van Albania, Fugona me qira ditore, Fugona me qira javore, Fugona luxury me qera nga Biznesi ECO TAXI ALBANIA - ECO TAXI ALBANIA
Transport vip me fugon Mencedes Benc, Fugona me qera per evenimente, Fugona me qera per evente, Fugona me qera per vipa Transport VIP me Mini Van, Rental Van Albania, Fugona me qira ditore, Fugona me qira javore, Fugona luxury me qera
WhatsApp Chat!
Mire se vini ne ECO TAXI ALBANIA

☎ +355694333111


[email protected]
Mirësevini!
ECO TAXI ALBANIA
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  ECO TAXI ALBANIA

Transport vip me fugon Mencedes Benc, Fugona me qera per evenimente, Fugona me qera per evente, Fugona me qera per vipa Transport VIP me Mini Van, Rental Van Albania, Fugona me qira ditore, Fugona me qira javore, Fugona luxury me qera

Publike para -172 diteve - Me date 12/02/2024 Ora 9:30:00 AM

Vans 7+1 for rent in Albania, Business travel Van for rent, Luxury mini vans for rent in Albania Mini Van rental in Albania, Minivans for rent in Albania, Vans Class luxury per evente
Për shërbim taksi perfekt, të shpejtë, me cilësi, me korektësi dhe komod, na kontaktoni në Whatsapp:

Jeni lodhur duke marrë disa makina me qera për të udhëtuar të gjithë bashkë, tashmë me një furgon (van) të vetëm mund të udhëtoni së bashku.
  • Një furgon luksoz e bën më të lehtë organizimin e udhëtimeve në restorante, muze apo vende të ndryshme turistike.
  • Transportimi i familjes ose grupit tuaj së bashku në luks dhe stil do t'i bëjë pushimet tuaja të paharrueshme.
Transport i pasagjerëve brenda dhe jashtë vendit me një shërbim cilësor 24/7.
  • Me Fugon Mercedes Benz
  • Prodhimi i vitit 2010
  • Me Kondicioner
  • Ka 7+1 vende
Prioritetet tona janë :
  • Me makinat vetura dhe furgon e marrim pasagjerin në derë të shtëpisë dhe e sjellim në derë të shtëpisë. 
  • Mbështetje e vazhdueshme për klientin, që ai të ngelet i kënaqur.
  • Çmime të përballueshme për të gjithë pasagjerët.
  • Çmimi në varësi të distancave.
Adresa 01:  Rruga e Dibrës, afër komisariatit nr 4, në Tiranë.
/ V367  12D0224
 
FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN
Emri i Biznesit qe jep oferten : ECO TAXI ALBANIA
Cmimi : I diskutueshem!

*    Ploteso te dhenat e meposhtme per te bere porosine...

Emri i produktit :

Transport vip me fugon Mencedes Benc, Fugona me qera per evenimente, Fugona me qera per evente, Fugona me qera per vipa Transport VIP me Mini Van, Rental Van Albania, Fugona me qira ditore, Fugona me qira javore, Fugona luxury me qera

Sasia që doni të porositni :
Emri Mbiemri i Porositesit :
Numer Telefoni (Mobil ) :
Adresa ku dorëzohet porosia :
Pyetje & detaje rreth porosisë :
Data 12/02/2024 Ora 9:30:00 AM

* Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise.

   
VLERA E CMIMIT PERCAKTOHET ME MAREVESHJE!

Kjo oferte eshte klikuar nga 1165 Vizitor

 
 
Shperndaje me miqt e tu...